bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אילן גת מונה לתפקיד מנכ"ל QlikView ישראל מקבוצת חילן. המינוי הינו חלק משינויי תפקידים בקבוצה, כאשר גת יחליף בניהול החברה את טל וייסר אשר ניהל את החברה בארבע השנים האחרונות וימשיך לשמש בה כדירקטור.

גת בן ה-45 הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים (BA) בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מטעם המכללה למנהל.

במהלך 15 השנים האחרונות כיהן גת בתפקידים שונים בקבוצת דיוידשילד. בחמש השנים האחרונות שימש גת כמנכ"ל דיוידשילד ולפני כן ברילוקיישן בבייג'ין, סין, כמנכ"ל הפעילות הבינלאומית של הקבוצה כאשר את דרכו בקבוצה החל כסמנכ"ל מכירות ושיווק. לפני כן כיהן כמנהל המכירות של AIG ישראל.

אלי זיברט, מנכ"ל חילן, מסר כי "אנו מברכים על הצטרפותו של אילן להוביל את QlikView ישראל. פעילות החברה צמחה מאוד בשנים האחרונות, בעיקר בזכות היכולת להציע ערך מוסף עסקי משמעותי לארגונים בכל גודל ובכל מגזרי הפעילות. אילן, שמגיע עם ניסיון עשיר בניהול ופיתוח עסקי, יפעל להמשיך מגמה זו ואף להעצים את פתרונות הערך של החברה".

בתחום ה-BI מובילה Qlik עם נתח שוק של 48%.

המערכת מוטמעת בלמעלה מ -48 אלף ארגונים, הפרוסים ב-105 מדינות ברחבי העולם. המערכת מבוססת על מנוע אסוציאטיבי, הרשום כפטנט, המסוגל לנתח מיליארדי רשומות בתוך שניות בודדות. המערכת מעניקה פתרון שלם למגוון רחב של צרכים כגון ניתוח מכירות, רכש, כספים, ייצור, קבצי תיעוד של בקרים, תעבורה ברשתות ועוד.

QlikView ישראל, אשר הוקמה ב-2003, הנה חלק מקבוצת חילן. החברה משרתת כיום למעלה מ-1,100 לקוחות בישראל, ביניהם בנקים, חברות ביטוח, ממשלה וביטחון, חברות תעשיה, גופי פיתוח, חברות היי-טק ועוד.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning