bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

צוות הפיתוח של Power BI  מכריז על יכולות אבטחה חדשות ומשופרות עבור Microsoft Power BI בכדי להבטיח את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחת נתונים תוך הבאת תובנות נתונים לכולם ברחבי הארגון.

 Power BI מספקת אבטחה באמצעות מודל משולב רב שכבתי הממנף את אותה אבטחה ב- Microsoft Azure בה סוכנויות ממשלתיות ומוסדות ברחבי העולם תלויים כעת. בנוסף, Power BI משתלב גם בכלי הגנה על נתונים קיימים במיקרוסופט 365. השילוב של אסטרטגיה זו מאפשר ל- Power BI:

  • לוודא שהנתונים שלך מאובטחים בענן של מיקרוסופט.
  • לעזור לך לאבטח את הנתונים שלך בזמן השימוש בהם.
  • לעזור לך לשלוט בנתונים שלך.

מכיוון שארגונים מבקשים להגן על סביבת הנתונים שלהם מפני גישה לא מורשית ובלתי רצויה, עסקים רבים פונים לבידוד רשת. בידוד רשת מאפשר רק ללקוחות או מחשבים ספציפיים להתחבר לנקודת קצה מסוימת על סמך רשימת כתובות IP מותרות. מאפייני אבטחת רשת ב- Power BI כוללים:

  • תגי שירות: ניתן להשתמש בתגי שירות כדי להשיג בידוד רשת ולהגביל את הרשת לאינטרנט הכללי תוך גישה לשירות Power BI באמצעות ממשקי API ציבוריים. בנוסף, תוכל להשתמש ב- IP של טווח תגיות Power BI בכללי FW של כדי להגן על המשאבים שלך ומקורות הנתונים אליהם ניגשת משירות Power BI.
  • קישורים פרטיים: AZURE מספקת את התכונה קישור פרטי של AZURE של מיקרוסופט המאפשרת ל- Power BI לספק גישה מאובטחת דרך נקודות קצה פרטיות בAZURE. 
  • VNet (מגיע בסוף פברואר 2021): בעוד שתכונת האינטגרציה של קישור פרטי מספקת חיבורים נכנסים מאובטחים ל- Power BI, תכונת קישוריות VNet זו מאפשרת קישוריות יוצאת מאובטחת מ- Power BI למקורות נתונים בתוך VNet. שערי VNet (מנוהלים על ידי מיקרוסופט) יבטלו את התקורה של התקנה וניטור של שערי נתונים מקומיים לחיבור למקורות נתונים הקשורים ל- VNet. עם זאת, הם עדיין יעקבו אחר התהליך המוכר של ניהול מקורות אבטחה ונתונים כמו שער נתונים מקומי.

תוויות רגישות של Power BI Service Power BI

בשנה שעברה הוכרזה  זמינות כללית של יכולות הגנה על נתונים של Power BI, בהיותו מוצר ה- BI היחיד שמנצל את תוויות הרגישות של Microsoft להגנה על מידע (MIP) ומספק למשתמשים דרך פשוטה לסווג תוכן קריטי ב- Power BI מבלי לפגוע בפרודוקטיביות או ביכולת לשתף פעולה. ניתן ליישם תוויות רגישות על מערכי נתונים, דוחות, לוחות מחוונים וזרימות נתונים, ותוויות אלה נמשכות יחד עם הגנה רלוונטית בעת ייצוא נתונים מ- Power BI לקבצי Excel, PowerPoint או PDF.

יתר על כן, הרחבנו את הירושה של תוויות הנתונים ל- Excel בעת חיבור מערך נתונים של Power BI לטבלת PivotTable. שוב, תווית הרגישות של מערך הנתונים תועבר בירושה ותוחל על קובץ ה- Excel שלך יחד עם ההגנה הקשורה אליו ותישאר מעודכנת עם הרענון.תצוגה מקדימה של תמיכה בתוויות רגישות ב- Power BI Desktop

הוכרז לתצוגה מקדימה בדצמבר, תוויות רגישות נתמכות כעת ב- Power BI Desktop. אחת התכונות המבוקשות ביותר מהקהילה שלנו, זו ההרחבה הטבעית של התמיכה הקיימת שלנו בתוויות רגישות, הנתמכת כעת הן בצריכה והן ביצירת נכסי Power BI.

שילוב עם Microsoft Azure Purview להצגת תוויות רגישות בנכסי Power BI סרוקים

ממשל נתונים הוא קריטי, כמו גם היכולת לגלות את נכסי הנתונים הנכונים והאיכותיים שאתה יכול לסמוך עליהם ולעשות בהם שימוש חוזר לקבלת החלטות עסקיות קריטיות. Power BI שותף עם Azure Purview כדי להקל על גילוי, הבנה וניהול של נכסי הנתונים שלך. על ידי שימוש בשותפות זו, כעת ניתן לסרוק את Metadata והקשרים של נכסי Power BI שלך לקטלוג הנתונים של Azure Purview. לאחר הסריקה, תכונות עיקריות מופעלות למשתמשים, כולל ממשל נתונים אפקטיבי, הפקת שושלת נתונים מקצה לקצה וניתוח השפעות, והבטחת הגנת נתונים המנצלת נראות של תוויות רגישות MIP בנכסים השונים.

אבטחת מסע הנתונים המלא מ- Azure ל- Office

כדי להבטיח שהנתונים שלך יישארו מסווגים ומאובטחים לאורך מסע הנתונים שלהם, אנו מוסיפים תמיכה בירושת התווית. עד אוגוסט 2021, מערכי נתונים של Power BI המתחברים לנתונים מסווגים במערכות מקור - כגון SQL, Microsoft Azure Synapse Analytics או Excel - יירשו את התוויות הללו כך שהנתונים יישארו מסווגים ומאובטחים כאשר הם מובאים ל- Power BI, בירושה במורד הזרם אל נכסים מחוברים ( כגון דוחות או לוחות מחוונים), ואילך בעת ייצוא ל- Office. התוצאה היא ירושה מאובטחת מקצה לקצה והגנה על הנתונים העסקיים שלך, ממקור לנקודת צריכה.

עוזר לך לשלוט בנתונים שלך

 לבסוף, העמוד השלישי מנקודת מבטנו הביטחונית מתמקד בניהול שיתוף תוכן, ניטור וביקורת. ביוני 2020 הכרזנו על יכולתם של מנהלי מערכת להרחיב את המדיניות למניעת אובדן נתונים וכן לפקח על הפעלת Power BI בזמן אמת ועל פעילויות המשתמשים בפורטל Microsoft Cloud App Security (MCAS).

 

כדי לקרוא עוד, אנא הכנסו ללינק המקורי בכתובת הזאת.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning