מפגש: מבוא למודלים של לימוד מכונה

From ינואר 20, 2021 14:00 until ינואר 20, 2021 15:00

ב Online

פורסם על ידי Administrator

קטגוריות אירוע: ML

ביקורים בדף: 173


בתאריך ה20.1.2021 יתקיים מפגש בנושא מבוא למודלים של לימוד מכונה.


על מה המפגש?
כל יום נוצרים נתונים חדשים. חלקים חדשים מיוצרים ונשלחים ממפעלים, אנשים מצייצים ברציפות, וחברות צומחות ותנודות וגורמות לשינויים משמעותיים בשוק. עם תוספת נתונים נוספים מגיע הקושי להיות מסוגל לעבד את הנתונים האלה. כבני אדם אנו יכולים להבין תרחישים מורכבים, אך מחשבים טובים בהרבה ביכולת לנתח מערכי נתונים גדולים. בסדנה זו תוכלו לקבל הצצה כיצד אנו יכולים ללמד מכונות לנתח תרחישים מורכבים בקנה מידה גדול בהרבה ממה שאנחנו יכולים. נשתמש בערכת נתונים מנוקה כדי להכשיר ולבדוק מודלים של למידת מכונה ולפרסם את החיזוי שלך באופן מקוון כדי שאחרים יוכלו לחקור.

למי זה מיועד?
מפגש זה מיועד ללומדים המעוניינים ללמוד כיצד להכשיר ולבדוק מודלים של למידת מכונה. אמנם אינך צריך להיות בעל ניסיון קודם במדעי הנתונים, אך באופן אידיאלי אתה אמור לקבל ניסיון של שנה אחת בקידוד, רצוי בפייתון.

למה כדאי לך להשתתף?
מפגש זה הוא מבוא נהדר למדע הנתונים ולמידת מכונה. אנו נראה לך את היסודות של מודלים של למידת מכונה וכיצד לבנות הבנה בסיסית של עקרונות אלה.

תנאים מוקדמים:
אמנם אינך צריך להיות בעל ניסיון קודם במדעי הנתונים, אך באופן אידיאלי אתה אמור לקבל ניסיון של שנה אחת בקידוד, רצוי בפייתון.

לפרטים נוספים והרשמה, הכנסו ללינק זה.