התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת MongoDB (סימול: MDB), החברה שמאחורי פלטפורמת מסד הנתונים המודרנית המובילה, הודיעה היום על שחרורו של MongoDB 3.6.

MongoDB 3.6 מסייע לארגונים לנוע במהירות הנתונים שלהם על ידי הפיכת מפתחים באופן דרמטי להיות יותר פרודוקטיבים.

שיפורים מרכזים בגרסא:

--שינוי זרמים, המאפשרים למפתחים לבנות יישומי אינטרנט ריאקטיביים, ניידים ו- IoT שיכולים להציג, לסנן ולפעול על שינויים בנתונים כפי שהם מתרחשים במסד הנתונים. בכל פעם שהנתונים משתנים ב- MongoDB, העדכונים משתקפים באופן אוטומטי בזמן אמת ביישום. לדוגמה, יישום מזג אוויר שמושך ממערכות נתונים המשתנות ללא הרף, כפי שמזג האוויר משתנה, היה צריך קודם לכן מפתח לכתוב קוד יישום שמבקר מדי פעם את מסד הנתונים כדי לעדכן, ובכך להגביל את יכולת היישום לספק חוויית משתמש מדויקת בזמן אמת. שינוי הזרמים הופך את התהליך לאוטומטי, משחרר את זמן הפיתוח של עבודה חשובה יותר תוך מתן חוויית היישום הטובה ביותר.
--Retryable כותב, אשר להעביר את המורכבות של טיפול כשלים במערכות מן היישום למסד הנתונים. במקום מפתחים צורך ליישם אישית, בצד הלקוח קוד לטפל שגיאות רשת במהלך עדכונים, MongoDB באופן אוטומטי מנסה לכתוב שוב.
--MongoDB compass, אשר מאפשר למשתמשים לנתח ולהבין בקלות את סכימת מסד הנתונים, עכשיו כולל שאילתה אוטומטית להשלים, שאילתה ההיסטוריה ותצוגות Desktop. עבור משתמשים המחפשים תכונות אחרות, החדש מצפן Plugin Framework נותן להם את הכוח לבנות ולהפיץ תוספים ולהפוך את MongoDB compass לכלי הניווט האידיאלי שלהם.
--MongoDB Compass Community, המספקת למפתחים חלופה חדשה, ללא עלות, GUI לשל MongoDB, התומכת בפונקציונליות העדכנית ביותר במשפחת compass.

-- לMongoDB Ops Manager, המאפשר למשתמשים לנהל, לייעל, לאבטח ולגבות אשכולות מבוזרים ברחבי העולם, עכשיו יש חדש Explorer נתונים, בזמן אמת ביצועים לוח וביצועים יועץ. Ops Manager 3.6 מקלה יותר מתמיד על צוותי ops לבדוק ולשפר את ביצועי מסד הנתונים בזמן אמת.
-- ניהול Schema עם סכימה JSON, אשר מאפשר למפתחים אופ צוותים לשלב את הגמישות של מודל המסמך עם אמת נתונים תאימות ויכולות אימות בדיוק את התואר המתאים ביותר ליישום שלהם. מכיוון שתוכנית הסכימה ניתנת להתאמה מלאה, הצוותים יכולים להוסיף אימות מדויק רק לשדות הקריטיים של המודל שלהם, או להתחיל פרויקט עם ניהול נתונים המתאים לשלב הפיתוח ולהדק אותם במהלך שלבי הייצור. עכשיו צוותים יכולים להפיק תועלת מהקלות של פיתוח כי המודל המסמך מציע, תוך שמירה על קפדנית נתונים שולטת נתונים קריטיים עבור יישומים בתעשיות מוסדר.

--MongoDB אטלס, מסד הנתונים כשירות עבור MongoDB, נותן למשתמשים גישה לכל התכונות הליבה של MongoDB 3.6 ו פועל על כל העננים הציבוריים העיקריים - אמזון שירותי אינטרנט, Microsoft Azure ו- Google Cloud Platform. MongoDB אטלס עומד בסטנדרט תאימות מסוג SOC2 מסוג 1 עבור בטיחות נתונים, פרטיות ואבטחה.
שכפול אזור מאפשר כעת MongoDB אשכולות אטלס להקיף מספר אזורים ספק ענן, שמירה על זמינות מתמדת במקרה של הפסקות גיאוגרפי, כמו גם מתן חוויית הלקוח אופטימלית על ידי איתור נתונים קרוב יותר למשתמשים.

 

המקור: חברת MongoDB. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning