bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת SAP הכריזה היום (25/9/2017) על  הפתרון של SAP Data Hub כדי לאפשר לעסקים להתגבר על המורכבות של מערכות הנתונים שלהם ולהפיק את כמויות הנתונים העצומות שהם אוספים ממגוון רחב של מקורות.

SAP Data Hub יוצר ערך על פני נוף הנתונים המגוון באמצעות שילוב נתונים, תזמוr נתונים וממשל על נתונים, וכן על ידי יצירת קווי נתונים רבי עוצמה שיכולים להאיץ תוצאות עסקיות חיוביות. ההכרזה התקבלה באירוע ה- SAP Big Data שנערך במשרדי חברת SAP Hudson Yards בניו-יורק ב -25 בספטמבר.

על ידי מתן תצוגה מפורטת וקלה להבנה בכל הנוף הנתונים - ממקורות תוכנה של SAP, כגון פלטפורמת SAP HANA או מקורות שאינם SAP, כגון Apache Hadoop - SAP Data Hub מסייע לארגונים להבין את השימוש בנתונים, חיבורים ואיכות. זה גם מאפשר להם להבין את ההשפעה של שינויים במערכת הנתונים לפני שהם קורים. ארגונים יכולים למצוא עלות נתונים חדשים ביעילות תוך פתרון איומי נתונים מתפתחים ולעזור להבטיח את הנתיב הנכון של זרימת הנתונים.

סביבת התכנון היחידה ש- SAP Data Hub מספקת מאפשרת יצירת קווי נתונים רבי עוצמה, המספקים גישה, הרמוניה, עיבוד ועיבוד של מידע ממגוון מקורות ברחבי הארגון. יוצרי צינור נתונים יכולים להפעיל ספריות רבות עוצמה לחישוב וללמידה ממוחשבת, כגון TensorFlow. ניתן להעתיק, לשנות ולעשות שימוש חוזר במודלים של צינור נתונים כדי להאיץ את יצירת המודל ופריסתו.

SAP Data Hub מאיץ את היצירה והניהול של קווי נתונים המקיפים מקורות נתונים מגוונים, והוא מספק ביצוע מהיר של פעילויות צינור על ידי הפצת משימות חישוב לסביבות מקומיות שבהן הנתונים נמצאים. זה עוזר להבטיח כי פעילויות צינור הושלמו מהר ככל האפשר, ומאפשר יישומים נתונים מונחה עוצמה ותוצאות עסקיות מהר יותר. היא גם מאפשרת לארגונים למנף השקעות קיימות ביכולות עיבוד בתוך פתרונות כגון SAP HANA, Apache Hadoop, פתרון SAP Vora ו- Apache Spark.

 

המקור: חברת SAP לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning