bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
במהלך המשלב את שני התחומים המואצים ביותר בשוק ה – IT כיום, מכריזה SAS, מובילה עולמית בפתרונות בינה עסקית (BI), על השקת פתרון חדש המבוסס על וירטואליזציית VMware, לפיקוח, ניהול וייעול ביצועי IT בסביבות שרתים וירטואליים ושרתים פיזיים.

הפיתרון החדש, ה- SAS IT Intelligence for VMware Infrastructure, יאפשר לארגונים להתאים בצורה טובה יותר את תשתיות ה-IT ליעדים העסקיים האסטרטגיים שלהם. SAS מיוצגת בארץ בלעדית על ידי מיה מחשבים. האינטגרציה של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מבוססות SAS ו-VMware, יאפשר לפשט ולייעל את הניצול המלא של משאבי ה – IT תוך יכולת להעריך ולצפות תרחישים עתידיים. לדברי שרון הר-עוז, מנהלת פתרונות אנליטיים במיה מחשבים "שיתוף הפעולה עם VMware מרחיב את המומחיות של SAS בניהול מערכות פתוחות ומחשבי מיינפריים הפועלים בסביבות וירטואליות.

הפתרון החדש מעניק לארגונים תמונת מצב מקיפה יותר על משאבי ה-IT שלהם ומספק להם את היכולת לצפות טוב יותר מהם המשאבים לשיפור יכולות שירותי ה-IT וכן לספק נתונים למערכות הבילינג או למערכות החישוב בהתאם לצרכי הארגון. התוצאה היא הגדלת ה-ROI באמצעות קבלת החלטות טובה יותר". בשילוב עם המרכז הווירטואלי של VMware, הפתרון החדש מאפשר כעת למרכז הנתונים לנהל, להריץ ולחשב אוטומטית את צרכי ה-IT הצפויים. ה- SAS IT Intelligence VMware Infrastructure הוא המרכיב הניהולי בתשתית של VMware, המהווה את הפלטפורמה המובילה בשוק לניהול וירטואליזציה. VMware

 היא שותף פלטינום של SAS , ואילו SAS לוקחת חלק בתכנית TAP (Technology Alliance Partner) של VMware.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning