bi analyst

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 
ראיון עם תמר ברנר, מנהלת מכירות OEM בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

אנו עדים לכך שתחום ה-OEM זוכה כל הזמן לביקושים מואצים. מהן הסיבות המרכזיות לכך?


"התחרותיות והדינמיות הגדולה בשוק ה-IT מחייבים את יצרני המוצרים, ובכלל זה את בתי התוכנה, הסטארטאפים וה-ISVs, להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולוודא, כי הם יוצאים לשוק לפני המתחרים ומציעים מוצר באיכות עדיפה. לפיכך, יותר בתי תוכנה וסטארט-אפים בישראל משלבים טכנולוגיות תוכנה של ספקי תוכנה אחרים במוצריהם באמצעות  התקשורת במתכונת OEM (ר"ת Original Equipment Manufacturer).

הסכמים אלה מאפשרים ליצרני התוכנה לשלב במוצרים שלהם פתרונות גנריים מוכחים ובשלים מן המדף של חברות תוכנה בינלאומיות מובילות כגון ביזנס אובג'קטס, ובצורה זו להגדיל את מעטפת יכולות המוצר שלהם מחד, ולרכז את מאמצי הפיתוח שלהם בליבה העסקית שלהם מאידך. הניסיון העסקי העשיר שיש לנו עם ביזנס אובג'קטס מאפשר לנו להציג בפני שותפינו הטכנולוגיים, הן פתרונות עסקים יצירתיים למימוש הסכמי ההתקשרות והן טכנולוגיה חדשנית התואמת סביבות פיתוח מתקדמות ויישומים בכל השווקים העסקים".

איזה ערכים מוספים מספקים מוצרי ה-OEM לגופים שישלבו אותם בפתרונות התוכנה שלהם?
"שילוב מוצרי OEM מאפשר ליצרני התוכנה לזכות בשורה של יתרונות עסקיים, ובכלל זה: הגדלת מעטפת יכולות מוצרי התוכנה שלהם באמצעות שילוב טכנולוגיות מוכחות במוצריהם, יכולת להמשיך ולהתמקד בליבת המוצר ולרכז אליו את משאבי הפיתוח והתחזוקה בהמשך, מבלי להמציא את הגלגל מחדש, סיוע בקידום השיווקי של המוצר, מינוף עסקי ושיווקי של המוצר דרך השימוש במותג בינלאומי והשגת חיסכון משמעותי בעלויות הפיתוח שלהם.

אולם, על מנת לזכות בשורת היתרונות הנ"ל, גופי התוכנה השונים חייבים לוודא כי הפתרונות שהם משלבים במוצריהם הנם פתרונות של חברות תוכנה בינלאומיות מוכרות ובעלות חוסן כלכלי, המציעות טכנולוגיות ומוצרים מובילים ומוכחים בתחומם. שילוב מוצרים בעלי שם, מספק לבתי התוכנה ולסטארט-אפים את הביטחון כי מדובר במוצרים שעברו תהליכי בדיקה (QA) על מספר רב של פלטפורמות, ושקט בהפעלת מערכות ה-IT של הלקוחות. מוצרים אלה יכולים גם להוות נקודת כניסה יציבה למוצר חדש ומקור השענות על פלטפורמה מובילה המהווה סטנדרט עולמי.

ביזנס אובג'קטס מובילה את התחום העולמי של OEM למוצרי BI עם אלפי יצרני תוכנה שמשלבים יכולות תחקור, ניתוח וויזואליזצית נתונים בצורה תואמת לקוד הפיתוח של המוצר שלהם. בארץ, מזה למעלה מחמש שנים אנו מובילים את שוק ה-OEM בתחום, עם לקוחות מרכזיים שמשלבים את כלי הניתוח והתחקור כחלק משלים בהיצע הפתרונות העסקיים שלהם. בין החברות ניתן למנות יצואני תוכנה מובילים כגון: נייס, ורינט, קומברס ועוד".

איזה מוצרי OEM מציעה ביזנס אובג'קטס המיוצגת בארץ על ידי מטריקס לבתי תוכנה וסטארט-אפים?


"חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, המייצגת בישראל את ביזנס אובג'קטס, מציעה מגוון פתרונות OEM, ביניהם פתרונות בתחום הבינה העסקית (BI). בתחום זה מציעה מטריקס כלי דו"חות (דיווח), כלים ליצירה של מחסני נתונים, כלים לטיוב נתונים, וכלים לחקר נתונים ותצוגה ויזואלית. כלים אלה מאפשרים לחברות תוכנה להציע מגוון יכולות חדשות בתחום הדיווח האנליטי ובכלל זה להפיק, לנתח ולהפיץ מגוון דוחות בצורה מתקדמת ומהירה.

בכנס הלקוחות נקיים מסלול יעודי ללקוחות OEM, עם הזדמנות לצפות בחידושים האחרונים בתחום Data Visualization and Reporting Application embedding. המסלול מיועד למנהלי הפיתוח, מנהלי מוצר ומקבלי ההחלטות השיווקיות בארגוני פיתוח שיוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי מהטכנולוגיה המאפשרת הטמעה מלאה של פתרונות ביזנס אובג'קטס במוצריהם.

ביזנס אובג'קטס מאפשרת להביא ערך מוסף אמיתי לבתי התוכנה, על ידי מימוש היתרון העסקי הגלום בנתונים הנאספים על ידי מערכות המוצר השונות, באופן שיוכל למנף המשך פיתוח למוצר ושימוש עסקי ללקוחות".

איזה שירותים מיוחדים מטריקס מציעה בתחום?


"מטריקס מציעה את המעטפת העסקית, התמיכה והליווי המקצועי בשפה המקומית, בזמינות, איכות ושירות המותאמים לצורכי בתי הפיתוח הישראליים. אנו מאמינים, כי הסכם OEM טוב הנו הסכם בעל מודל עסקי פשוט ונוח למעקב. לפיכך אנו בונים את המודל העסקי בתיאום עם הלקוח, בגמישות והתאמה מרבית.

יחד עם שותפינו העסקים, אנו מאפשרים ללקוחות ה- OEM מענה שלם ואחיד, החל משלב אפיון הטכנולוגיה הנדרשת וכלה בהטמעה מלאה של מערך הדוחות וה-Dashboards הנדרשים למימוש אצל הלקוחות".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning