bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת HighView, המפתחת פתרונות בתחום הבינה העסקית, משיקה פיתוח חדש, במסגרתו יוכלו מנהלים, מנכ"לים ומקבלי החלטות בארגונים, לצפות במערכת ניהול הידע של הארגון ולקבל התראות בזמן אמת, ישירות למכשיר הסלולארי.

החברה פיתחה טכנולוגיה גמישה, המאפשרת למנהל ולעובד הנייד לקבל את המידע הנחוץ לו, כך שיותאם על פי אופן המחשבה העסקית שלו. מעבר לשימוש השוטף במערכת, יוכלו המנהלים לקבל את המידע ישירות לנייד, כולל התראות בעת חריגה בנתונים כמו מלאים, מכירות ועוד, בהתאם לדרישות הלקוח.

חברת הייוויו, הינה חברת BI ישראלית, שהוקמה לפני כשנתיים על ידי שני שותפים: עופר אבנרי ואלון אייזנברג. הם פיתחו פתרון יוצא דופן, 'המתלבש' מעל מערך ה- BI בעסקים/ארגונים ויודע לקחת את כל הדוחות היבשים של הארגון ולהציג אותם באופן גרפי, קל ופשוט.

"עם הקפיצה האדירה במספר היישומים בסלולאר, החלטנו שאין סיבה שלא ניקח את כל המידע והנתונים היבשים בחברה, עליהם עובר המנהל מידי יום ונהפוך אותו לגרפי, צבעוני ונגיש הרבה יותר. הפיתוח החדש שלנו מיועד בעיקר לרב המנהלים, שלא יושבים כל היום מול המחשב האישי ועדיין חשוב להם להישאר מעודכנים בכל רגע נתון", מסר עופר אבנרי, מנכ"ל משותף  בהייוויו.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning