bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת DATAFIRST הצרפתית בחרה לשלב את הפתרון של חברת ה BI- HighView  (הייוויו) הישראלית אצלה ואצל לקוחותיה בעולם.  DATAFIRST היא חברת ERP אירופאית, המספקת פתרונות מחשוב ליצרניות ויבואניות הרכב הגדולות, ביניהם General Motors, FORD, BMW, Renault ועוד. חברת הייוויו התמודדה במכרז מול גופים בינלאומיים גדולים, ביניהם BO, קוגנוס בצרפת ואחרים. היקף הפרויקט מוערך במעל 1 מיליון יורו. שווי החלק הראשון של הייוויו בפרויקט מוערך במעל 2 מיליון ₪. המערכת החדשה הושקה בתערוכת 2007 Equip Auto שהתקיימה בסוף חודש נובמבר בצרפת.

במסגרת הזכייה, תטמיע הייוויו את פתרון ה - BI הייחודי שלה- BizView בתוך פתרונות הERP , שמציעה DATAFIRST לשוק הרכב העולמי. פתרון BizView מותאם לכל מערכות BI הקיימות בשוק ומאפשר למנהל לקבל רק את הנתונים המעניינים אותו, מתוך אוסף כל הדוחות היבשים הקיימים בחברה. לצורך ההשוואה, מערכת BI מסורתית בנויה מאוסף של דוחות, שלא תמיד ברור למשתמש ועל מנת למצוא את הרצוי עליו לעבור מדוח לדוח עד שמוצא את מבוקשו.

לצורך יישום הפרויקט, פיתחה הייוויו ממשקים שונים המיועדים לאלפי דילרים ויצרניות רכב בינלאומיות, הפרוסים במדינות השונות, תוך כדי שילוב טכנולוגיות נוספות, ביניהן Google Maps. בכך שידרגה את יכולת השימוש, הנגישות לנתונים הרבים אודות שוק הרכב העולמי ואופן הצגתם בפני לקוחותיה. הנתונים הרלוונטיים יוצגו באופן גרפי וצבעוני, כמעין לוח מחוונים ברכב, כך שלמנהלים יהיה  נוח יותר לראות ולהבין את הנתונים הנחוצים להם. "כמות המידע הנאסף לגבי תנועת רכבים משומשים באירופה, משמש כמכרה זהב, על מנת להבין טוב יותר את הצרכן, מאפייני צריכת הרכב שלו והרגלים נוספים. המערכת החדשה מאפשרת למקד את תשומת הלב של מנהלי הסניפים להגברת יעילות העסק ושיפור הרווחיות, תוך הפחתה מתודולוגית של "חיי המדף" של רכבים משומשים". כך מסר אריה טולדנו, מנכ"ל DATAFIRST.

מנכ"ל משותף בחברת הייוויו, עופר אבנרי: "חברת הייוויו ממשיכה להוביל בתחום פתרונות הבינה העסקית. זוהי פריצת דרך עבורנו, המאפשרת גישה ישירה ליבואניות הרכב הגדולות בעולם ולפרויקטים בסדרי גודל שונים מהמקובלים בישראל. אני צופה כי  בשלושת הרבעונים הבאים תגדל החברה משמעותית"

עוד הוסיף מנכ"ל DATAFIRST אריה טולדנו "לאחר בדיקה מקיפה שערכנו בתחום אל מול כלים אחרים, מצאנו את המערכת של הייוויו כמערכת המתאימה ביותר לפתרונות התוכנה שלנו. העדפנו חברה ישראלית שכבר הוכיחה את עצמה בפרויקטים רבים וגדולים בישראל ובחו"ל." המערכת של הייוויו בשילוב המערכת שלנו מהווה את הפתרון המושלם לשיפור רווחיות יבואניות הרכב ומפיצם."

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning