התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת אקטיביו (Actiview), המתמחה בייעוץ והטמעה בתחומי ה-BI, Information Management ו-Analytics, מודיעה על תוכנית אופציות חדשה לעובדי החברה. התוכנית החדשה מיועדת לאפשר לעובדי אקטיביו ליהנות מתכנית תגמול ארוכת טווח, ואפשרות ליהנות מחלוקת רווחים של החברה או מהשבחת ערכה.


במסגרת התוכנית יוקצו 10,000 כתבי אופציה לכול עובד בעל ותק של שנה או יותר בחברה, כאשר מימוש האופציות למניות יהיה בהיקף של שליש לאחר שנה מיום הענקת האופציות, שליש נוסף לאחר שנתיים, ושליש אחרון שלוש שנים מיום הענקת האופציות. מחיר המימוש יקבע מראש לפי הערכת שוויה של אקטיביו כיום, כאשר סך היקף המניות לאחר מימוש של עובדי אקטיביו יעמוד על 10 אחוזים ממניות החברה.


דרור הר, מנכ"ל אקטיביו: "אקטיביו גדלה במהירות. היקף המכירות שלנו גדל פי שבע בארבע השנים האחרונות, כאשר עובדי אקטיביו הם שותף מרכזי להצלחת החברה ולגידולה המהיר. אקטיביו התברכה בעובדים והנהלה נחושים ומקצועיים, שמבססים את מעמדה כשחקן מוביל וחדשני בתחום ה-BI, ומטרתנו היא להוביל את החברה להמשך צמיחה באמצעות שיתוף כלל העובדים בפירות ההצלחה, ויצירת זיקה הדוקה בין ביצועי אקטיביו ובין תגמול העובדים. כמו כן, המהלך נועד לשמר ולמשוך את מיטב אנשי ה-BI בארץ לאקטיביו, כך שנוכל להמשיך ולתת שירות מקצועי ויוצא דופן ללקוחותינו."

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning