bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
אורקל פרסמה את תוצאותיה העסקיות לרבעון השלישי שלה לשנת הכספיים 2007, אשר הסתיים ב- 31 בפברואר 2007. על בסיס GAAP הסתכמו הרווחים  למניה ב- 0.20 דולר, עליה של 36% בהשוואה לרבעון השלישי של שנה שעברה.   ההכנסות, על בסיס GAAP, לרבעון השלישי עלו ב- 27% ל- 4.4 מיליארד דולר. הרווח הנקי, על בסיס GAAP, ברבעון השלישי עלה ב- 357% ל- 1.03 מיליארד דולר.  סך כל הכנסות התוכנה על בסיס GAAP עלו ב- 25% ל- 3.5 מיליארד דולר, הכנסות מרישיונות חדשים של בסיס נתונים ו- Middleware Fusion עלו ב- 17% והכנסות GAAP מרישיונות חדשים של יישומים עלו ב- 57%. הכנסות GAAP משירותי תמיכה וייעוץ היו 916 מליון דולר, עליה של 36% , בהשוואה לרבעון השלישי של שנה שעברה.

הרווחים, שלא על בסיס GAAP, היו 0.25 דולר למניה ברבעון השלישי, עליה של 31% בהשוואה לרבעון זה בשנה שעברה. הרווח הנקי, שלא על בסיס GAAP, עלה ב- 30% בהשוואה לרבעון השלישי של שנה שעברה, ל- 1.3 מיליארד דולר. "הן ההכנסות והן הרווחים צמחו בצורה חדה ברבעון השלישי", אמרה ספרה כץ, CFO ונשיאת אורקל. "עברנו את היעדים בכל הגזרות עם צמיחה של ההכנסות לרוחב כל קווי המוצרים ובכל האזורים הגאוגרפים. נכון לעכשיו סיימנו 11 רבעונים מתוכנית חמש השנים לצמיחה של 20% בשנה ואנחנו מספקים צמיחה ברווחים שעולה בהרבה על המטרה".

"המכירות מרישיונות חדשים של Middleware צמחו ב- 82% ברבעון השלישי וב- 62% בשניים עשר החודשים האחרונים", ציין לארי אליסון, CEO, אורקל. "זה בהשוואה לקצב הצמיחה של BEA העומד על 8% בדיווח הרבעוני האחרון שלהם ועל 12% אם מסתכלים על כל השנה האחרונה. לא רק שאנחנו צומחים מהר יותר מ- BEA, אנחנו עכשיו גדולים יותר מהם בשוק ה- Middlware".

"המכירות מרשיונות חדשים של יישומים צמחו ב- 57% ברבעון השלישי וב- 61% בשנה האחרונה", אמר צ'ארלס פיליפס, נשיא אורקל. "זה בהשוואה לקצב הצמיחה של SAP העומד על 7% בדיווח הרבעוני האחרון שלהם ועל 10% בשנה האחרונה. למרות ש- SAP עדיין יותר גדולה מאורקל בתחום היישומים, אנחנו בעקביות ובמהירות סוגרים את הפער".

חישוב תוצאות על בסיס שאינו GAAP, אינו לוקח בחשבון את כל ההוצאות הכרוכות ברכישות שאורקל עשתה בשנה האחרונה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning