bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
קבוצת אמן מחשבים חתמה לראשונה על הסכם OEM עם אינפורמטיקה העולמית, במסגרת ההסכם ישולבו פתרונות אינטגרציית ואיכות הנתונים של אינפורמטיקה בפתרון ה- Form IT שפותח באמן מחשבים (PowerFormatter השם הישן). מכירות Form IT צפויות להניב לקבוצת אמן מחשבים הכנסות בהיקף של 1,000,000$ בשנת הפעילות הראשונה.

Form IT הוא פתרון המאפשר לארגונים לטפל במסמכים מורכבים, הווה אומר, לאסוף ולעבד נתונים שמקורם במערכות השונות של הארגון, לערוך את המסמכים ולעצבם, לארכב את נתוני המסמכים ועיצובם, ולהפיק קבצים לצורך הוצאתם לדפוס, לדואר (PDF), לאינטרנט (HTML) ולפורמטים אחרים. שימוש עיקרי נוסף של המוצר הוא בעיצוב והפקת חשבוניות ללקוחות (billing invoice ).

כיום מיושם המוצר בחברות טלקו בינהן סלקום, וודפון רומניה, פרטנר תקשורת ועוד.

חברת אינפורמטיקה מאפשרת לארגונים מראה הוליסטי אמיתי ושלם של המידע, על ידי פתרון שלם לניהול, טיפול באיכות, העברת נתונים מכל מקור ולכל יעד בצורה אחידה ואינטגרציית נתונים. כמו כן, מציעה אינפורמטיקה את הגישה הרחבה ביותר למידע כולל גישה לכל מקורות ה- MF, כולל Datacom, Adabas, IDNS, IMS, קבצי VSAM ו- IBM AS/400 ועוד.

תחיה אלתר, סמנכל"ית מכירות ושווק של  Form IT, בקבוצת אמן מחשבים: "היתרון בשילוב פתרונות אינפורמטיקה בתוך מוצר ישראלי קיים, מאפשר לארגונים לקבל את הפתרונות היוקרתיים והטובים של אינפורמטיקה במחיר הכולל של ה-   Form IT ובכך למעשה להעצים את יכולות הפתרון הקיים כיום תוך הבטחה להמשך פיתוח ו-R&D  של מאות מומחים"

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning