bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
קרי, צפון קרולינה (5 בפברואר 2010 ) - SAS הוכתרה ראשונה מבין תשעה ספקים בדירוג פורסטר "פתרונות לתחזיות אנליטיות וכריית נתונים, רבעון 1, 2010".

אנליטיקת התחזיות של SAS וכריית הנתונים שלה הוערכו על ידי פורסטר למול 53 מדדים בשלושה תחומים באמצעות סקירת ספקים, הדגמת מוצרים וראיונות עם לקוחות לפי הפניות הספקים. SAS זכתה בדירוג הגבוה ביותר מכל הדירוגים בכל שלושת התחומים - ההיצע הנוכחי, נוכחות בשוק ואסטרטגיה - ובכלל זאת בציונים מושלמים עבור פונקציונליות, שירותים מקצועיים, רישוי ותמחור, כיוונים ונתונים פיננסיים של החברה.

The Forrester WaveTM: Predictive Analytics And Data Mining Solutions, Q1 2010 

"תחזית אנליטית יכולה למלא תפקיד מפתח בתכנון ובניהול היום-יומי של עסקיך", כך לפי הדו"ח שנכתב על ידי ג'יימס קובילוס, אנליסט בכיר בחברת המחקר העצמאית פורסטר מחקרים.

באשר לדו"ח פורסטר,  "SAS מציעה פרוטפוליו של פתרונות מגוונים עם עושר יכולות מקיף למודלים/רכיבי כרייה וכלי ניתוח אנליטיים, כמו גם מודלים ופלטפורמת כלי שליטה למטרות כריית מידע במבנים מורכבים ומידע בלתי מובנה". הדו"ח גם מציין כי "ההיצע של SAS משתלב באופן מיידי עם טווח רחב של פלטפורמות מחסני נתונים של צדדים שלישיים ועם פלטפורמת האנליטיקה של הספק עצמו וכולל טווח רחב של ישומים אנליטים ארוזים מראש."

SAS" מסייעת לאירגונים לבצע החלטות טובות יותר מהר יותר," אומר ג'ים דיוויס, סגן נשיא בכיר ומנהל השיווק ב-SAS. "SAS ממשיכה לראות דרישה חזקה לתוכנות האנליטיקה העסקית משום שהן מוסיפות ערך אמיתי בשורה התחתונה עבור הלקוחות."   

בעזרת אנליטיקת התחזיות של SAS, יכולה 'הררה אינטרטיינמנט', הספקית הגדולה בעולם של שירותי קזינו ממותגים, להבין את הדקויות הנלוות לכל לקוח מסויים ולפלח את דפוסי הרכישה. "גישתנו לפרסונליזציה של השיווק מאפשרת לנו לשמור ולחזק את נאמנות הלקוחות במהלך השנים," אומר דיוויד נורטון, מנהל שיווק ראשי בהררה. "באמצעות השימוש בכלי האנליטיקה של SAS על מנת לפלח את הלקוחות היחודיים בהתבסס על פירוט של מידע פעילות, אנו חולפים על פני מתחרינו בעזרת ביצועים טובים יותר, בזמנים כלכליים מאתגרים אלו."

 אנליטיקה: מעניקה תובנות חדשות להחלטות טובות יותר

 אירגונים מוצפים במידע טקסטואלי מובנה ובלתי מובנה, בין השאר מדו"חות פיננסיים, חיישני המפעלים, הודעות מרכזי השירות, וחוות דעת של לקוחות על המוצרים אונליין. האנליטיקה של SAS מאפשרת לגלות את הערך הגלום בכמויות המידע המצטברות. אנליטיקה עסקית - הכוללת אנליטיקת תחזיות וכריית מידע - מסייעת לאירגונים להצליח על ידי חיזוי העתיד להתרחש: איזו סדרה של טרנזאקציות בנקאיות חושפת הונאה; איזה לקוח יגיב למאמצי שיווק סלולריים; איזה ש ילוב של רכיבי תרופות יניב את התרופה המועילה ביותר?

בזמנים של שינויים מהירים, לימוד מהיר הינו הכרחי. אם על ידי פעילות ייעול באמצעות מלחמה בהונאות והפחתת פחת, או שיפור יחסי לקוחות או ניהול איכות המוצר, האנליטיקה מספקת יתרון אסטרטגי לאירגונים המובילים להתאוששות כלכלית. הנהלות בכירות, חברי דירקטוריונים ובעלי מניות דורשים החלטות טובות יותר. אירגונים שימנפו את האנליטיקה של SAS יוכלו להצטיין באיתור הזדמנויות בשוק המשתנה במהירות ולשגשג.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning